23 Temmuz 2008
MÜSTEHCEN BİR FİLMEn sevdiğim tarzdır ve filmlerin konusu içinde görmekten hoşlanırım; herşeyin bittiği sanılan saniyelerde, birdenbire gelişen olaylar zinciriyle, tüm olumsuzlukların alt edilmesi sendromu yani... Müthiş bir memnuniyet ve haz verir bana... 

Bu yüzden, hayatı yansıttığı için duygusal-komedi tarzda filmlere çok daha fazla prim veririm..

Bunlardan biri de Kinky Boots, nam-ı diğer Müstehcen Çizmeler, 1 hafta içinde 5 kere izleyip hep aynı keyfi aldım replikleriyle beraber ezberime almış olmasam çok daha fazla izlerdim inanın... :) 

Gerçek hayattan alınma öyküsüyle, müzikleriyle beni çok daha fazla çarptı... Herkesin izlemesi geretiğini düşünüyorum zira işledikleri tema bir çok homofobik insanın eğlenerek farketmeden homofobiden uzaklaşmasına vesile... Ayrıca bunu Sex üzerine herhangi en ufak bir tema içermemesi bakımından da tam puan aldı benden... NaKHaR6 yorum:

Goddess Artemis dedi ki...

Bundan yaklaşık bir yıl önce, ben de bloğumda yer vermiştim bu nefis filme. İzlemeyenlere ısrarla tavsiye olunur!N.B. O değil de, izleyebildiniz mi ve nasıl buldun filmleri? ;o)

Adsız dedi ki...

çok hoştu yaaa bu arada fark ettim ki ( kedicik söylemişti gerçi) filimdeki tasarımcı travestimsi arkadaşım çizdiği çizme modellerinin (ben 2001 de )bayaa bayaaa benzerlerini çizmişim :D
hoş bir filmdi cidden ve bir çok karesinde gözümün önünde farklı karaler belirdi neyseeee izlemek büyük keyif verdi bana tşkler kedicik tşkler nakhar

NaKHaR dedi ki...

@Tanrıça;

Açıkça söylemek gerekirse ayrılık filmini izledik sadece... ve nedense ağlayacak birşey bulamadık kızlarla, çok fazla amerikan tarzı bir aşktı gibi geldi bana, diğer aşk filmini kedimle beraber izlemeye karar verdim... :)

sanırım beklentimi çok yüksek tuttum filmde... :(

NaKHaR dedi ki...

@diagonal;

beğeneceğine adım gibi emindim... sevindim :)

cesetizleri dedi ki...

başlığı okuyunca "acep neymiş, bakalım hangi salak ne demiş hangi güzel film için" dedim.. malum yaşadığımız yer hala bir şeyleri aşmayı beceremediği için sık rastlıyorum böyle saçmalıklara.. en son örneği ise beni üzdü..
bir yazı yazmam gerekiyordu ve kraliçe fabrikada filminden bahsedecektim, fragmanı izledim, yazılanları da okuyayım dedim.. hande yener de oynadığı için dandik fun sitelerinden filmden bahsediliyordu.. tahminen 12-13 yaşındadır çocuklar.. "çok müstehcen bir film.." "bizde böyle filmler izlenmez.." neden oynamış ki.." gibi saçma salak şeyler yazmışlar.. güldüm bir yandan, bir yandan anlamaya çalıştım, bir yandan da nefret ettim..

NaKHaR dedi ki...

@cesetizleri

onları pek kaale almıyorum siz de almayın... bu arada sitene ulaşılmıyordu haberin olsun davetli yapmışsın deli oluyor insan...